Siedzisko - oparcie - materac - poduszka z gąbki T-25/5 długość 120cm szenilowa

Producent: MG Home Decor
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7-14 dni roboczych
  • opcja
szt.
135,00 zł

Linia Classic Made in Warsaw Fabric from Poland

Poduszka na oparcie / siedzisko / materac na meble + pokrowiec zapinany na długi suwak

Siedzisko - poduszka oparciowa - materac wykonane z gąbki T-25 wysokość 5cm wraz pokrowcem uszytym z tkaniny szenilowej 100% poliester o splocie "jodełka"- tkanina łatwo czyszcząca - wybór kolorów zgodnie z przedstawionym próbnikiem, dzięki zastosowaniu w tkaninie wielobarwnej przędzy nadaje jej wygląd naturalnej wełny jest bardzo miękka i delikatna w dotyku. Pokrowiec zakładany na gąbkę uszyty jest z wielką starannością i dbałością o najdrobniejsze detale, zapinany na długi suwak co umożliwia jego wygodne zdjęcie do prania tyle razy ile potrzeba. Zastosowana gąbka posiada dodatkową otulinę, która znacznie ułatwia zakładanie pokrowca a jednocześnie chroni gąbkę i przedłuża jej żywotność.

Prezentowana poduszka - siedzisko sprawdza się na różnych meblach w domu i nie tylko.... zapewniając komfortowy wypoczynek na twardych drewnianych czy metalowych konstrukcjach mebli. Taki materac to także wygodne siedzisko bezpośrednio na podłodze, które może być miejscem do zabawy dla dzieci, do nauki, do czytania czy odpoczynku. Szerokie zastosowanie ma również na meblach w pokoju, na sofach, kanapach czy fotelach, w przedpokoju, na komodach, szafkach na buty, na parapetach jest sprężyste i nie traci kształtu a jego odpowiednia grubość zapewnia komfortowy wypoczynek.

* pokrowiec należy prać w temperaturze 30C-40C program normalny, nie wirować, nie chlorować, nie czyścić chemicznie, suszyć w stanie rozłożonym, prasować żelazkiem temeratura do 110C bez pary.

Uwaga!!! przy skladaniu zamowienia prosimy podać: wzór pokrowca z tabeli kolorów i wzorów.

Wszystkie nasze wyroby możemy przygotować na indywidualne zamówienie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani i chcecie zamówić siedzisko lub poduchy z gąbki prosimy o podanie w mailu: 

  • wymiary gąbki: szerokość w cm / długość w cm / wysokość w cm od 5cm do 10cm
  • twardość gąbki T21 / T25 / T30
  • nr. telefonu 
  • adres poczty e-mail.
  • numer lub nazwę wybranego koloru pokrowca

Po otrzymaniu kompletu danych przygotujemy wycenę i skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

Dostępne gęstości gąbki: 

  • gąbka T-21 [21kg/m3] nadaje się na: poduszki ogrodowe do kuchni , jadalni, oparcia, podłokietniki,
  • gąbka T-25 [25kg/m3] pianka bardzo wygodna – mała podatność na odkształcanie nadaje się na: materace na meble z palet, na krzesła, ławki, huśtawki, materace do spania – polecane do dziecięcych łóżeczek
  • gąbka T-30 [30kg/m3] bardzo duży stopień gęstości, doskonała twardość, bardzo dobra sprężystość, trudno się odkształca nadaje się na; materace wszelkiego rodzaju, poduchy na siedziska 

  Tkanina - skład
100% poliester
- tkanina szenilowa

Kolor
wg. tabeli wzorów


Wypełnienie
gąbka T-25

Zapinana
na suwak wszyty w szew

Wykonanie
ręczne oraz szycie maszynowe 
– handmade


Możliwość dostosowania
wykonania w innym rozmiarze 
i z innego materiału

Gąbka posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny z przeznaczeniem do produkcji materacy dla dzieci.