Roleta rzymska klasyczna z mechanizmem kasetowym

Producent: MG Home Decor
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7-14 dni roboczych
  • wymiar i cena
szt.
225,00 zł
MG Home Decor - Linia Classic Made in Warsaw 

 

Roleta rzymska uszyta z tkaniny szenilowej 100% poliester o splocie "jodełka" - tkanina łatwo czyszcząca  - wybór kolorów zgodnie z przedstawionym próbnikiem, dzieki zastosowaniu w tkaninie wielobarwnej przędzy nadaje jej wygląd naturalnej welny jest bardzo miękka i delikatna w dotyku a jednocześnie mocna i wytrzymała. Tkanina posiada delikatny wzór jodelki co jest ciekawym elementem tkaniny dekoracyjnej w postaci zasłon, rolet, paneli czy poduszek.

Uszyta roleta jest przystosowana do bezpośredniego założenia i upięcia na mechanizm kasetowy: w górnej części ma wszyty rzep do przymocowania jej do mechanizmu, ma odszyte tunele na fiszbiny oraz wszyte gruszki i kółeczka do zamocowania linek do podciągania dzięki, którym układa się w dekoracyjne fałdy, dół rolety jest podwinięty na 5cm - pozostawiony tunel do włożenia obciążnika, boki rolety podwinięte są na 4cm.  

Cena i wymiary szerokość x wysokość przedstawionego wzoru rolety podane są w zakładce "wymiar i cena".

Jeżeli żaden z wymiarów nie spełnia Twoich oczekiwań istnieje możliwość uszycia rolety pod indywidualne zamówienie
napisz e-mail: sklep@mghomedecor.pl  lub zadzwoń 601 28 07 75 pod tym numerem udzielamy również wszelkich informacji.

Mechanizmy do rolet rzymskich produkowane w Holandii cechuje je wysoka jakość, wytrzymałość i niezawodność, są trwałe, nie tracą koloru, proste w montażu i obsłudze, bezawaryjne.

Warto zaznaczyć, że mechanizmy kupione u nas wraz z uszytymi roletami zakładamy na mechanizm, sznurki są ustawione i wyregulowane długość mini-max dla tego wymiaru. Roleta jest przygotowana do zawieszenia czeka tylko na montaż zaczepów do ściany lub sufitu.

Zestaw mechanizm roleta rzymska

  • Pochodzenie: Holandia
  • Rodzaj mechanizmu: kryty
  • Rodzaj obciążnika : aluminiowy biały
  • Rodzaj sznurka: biały
  • Rodzaj fiszbin: tworzywo białe
  • Strona sterowania: lewa lub prawa - należy zaznaczyć przy składaniu zamówienia
  • Rodzaj łańcuszka : tworzywo biały w pętli (brak łączenia – jedna całość) + obciążnik do łańcuszka (biały)
  • Rodzaj mocowania: ściana / sufit


* przepis konserwacji - roletę rozmontować, tkaninę należy prać w temperaturze 30-40C program normalny, nie można suszyć w suszarce bębnowej, suszyć w pozycji pionowej, nie prać chemicznie, nie wybielać, nie chlorować, prasować żelazkiem - temperatura do 110C bez pary.

** elementy uszyte z tkanin objęte są tolerancją w finalnym wykonaniu w granicach: długość do 1cm, szerokość do 0,5cm

 

***

Rolety rzymskie inaczej zasłony podnoszone za pomocą mechanizmu ze sznurkiem czy łańcuszkiem zdobywają coraz większą popularność nad żaluzjami, roletami tradycyjnymi czy zasłonami.

Rolety rzymskie to połączenie funkcjonalności, praktyczności i dekoracji naszych okien a zastosować je możemy do każdego okna, mogą być dłuższe, krótsze i pasują do każdego wnętrza czy pomieszczenia.

Rolety podnoszone są na dowolną wysokość, zatrzymują się automatycznie w momencie gdy przestaniemy pociągać za sznurek bądź łańcuszek, zawsze układają się równo i symetrycznie, łatwe w demontażu, można je prać i prasować jeżeli tylko zastosowany materiał nam na to pozwoli i co najważniejsze możemy je uszyć z takiego materiału, który nam się najbardziej podoba i pasuje do naszego wnętrza.

W naszym sklepie możecie Państwo kupić rolety gotowe wraz z mechanizmem i wszystkimi akcesoriami lub zamówić dowolnej szerokości mechanizm z akcesoriami wraz z usługą uszycia rolet rzymskich na indywidualne wymiary z materiałów przedstawionych w naszej ofercie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cenami.

 

Tkanina - skład
100% Poliester
320g/m2

Wykończenie
dolna plisa prosta

Ilość złożeń
ilość zakładek od 4-6
zależy od wysokości rolety
- wliczone w cenę

Wzór
jednokolorowa

Kolor dominujący
wzornik 

Stopień zaciemnienia
zaciemniająca


Wykonanie
 ręczne  oraz szycie maszynowe
– handmade


Możliwość dostosowania
wykonania w innym rozmiarze 
i z innego materiału