Roleta rzymska klasyczna bez mechanizmu - LEN

Producent: MG Home Decor
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 7-14 dni roboczych
  • wymiar i cena
szt.
100,00 zł
MG Home Decor - Linia Classic Made in Warsaw 

 

Roleta rzymska uszyta z grubej tkaniny lnianej o wyraźnym splocie wybór kolorów zgodnie z przedstawionym próbnikiem, tkanina kierowana do osób lubiących naturalne piękno i prosty ponadczasowy wygląd. Tkanina o wyraźnym splocie i charakterystycznej dla lnu nierównej strukturze, bardzo mocna i wytrzymała zaliczna do tkanin dekoracyjnych z przeznaczeniem na rolety zasłony. 

Uszyta roleta jest przystosowana do bezpośredniego założenia i upięcia na mechanizm kasetowy: w górnej części ma wszyty rzep do przymocowania jej do mechanizmu, ma odszyte tunele na fiszbiny oraz wszyte gruszki i kółeczka do zamocowania linek do podciągania dzięki, którym układa się w dekoracyjne fałdy, dół rolety jest podwinięty na 5cm - pozostawiony tunel do włożenia obciążnika, boki rolety podwinięte są na 4cm.  


Cena i wymiary szerokość x wysokość przedstawionego wzoru rolety podane są w zakładce "wymiar i cena".

Jeżeli żaden z wymiarów nie spełnia Twoich oczekiwań istnieje możliwość uszycia rolety pod indywidualne zamówienie
napisz e-mail: sklep@mghomedecor.pl  lub zadzwoń 601 28 07 75 pod tym numerem udzielamy również wszelkich informacji.


* przepis konserwacji - roletę rozmontować, tkaninę należy prać w temperaturze 30C program delikatny, nie można suszyć w suszarce bębnowej, suszyć w pozycji pionowej, nie prać chemicznie, nie wybielać, nie chlorować, prasować żelazkiem - temperatura do 150C bez pary.

** elementy uszyte z tkanin objęte są tolerancją w finalnym wykonaniu w granicach: długość do 1cm, szerokość do 0,5cm

 

***

Rolety rzymskie inaczej zasłony podnoszone za pomocą mechanizmu ze sznurkiem czy łańcuszkiem zdobywają coraz większą popularność nad żaluzjami, roletami tradycyjnymi czy zasłonami.

Rolety rzymskie to połączenie funkcjonalności, praktyczności i dekoracji naszych okien a zastosować je możemy do każdego okna, mogą być dłuższe, krótsze i pasują do każdego wnętrza czy pomieszczenia.

Rolety podnoszone są na dowolną wysokość, zatrzymują się automatycznie w momencie gdy przestaniemy pociągać za sznurek bądź łańcuszek, zawsze układają się równo i symetrycznie, łatwe w demontażu, można je prać i prasować jeżeli tylko zastosowany materiał nam na to pozwoli i co najważniejsze możemy je uszyć z takiego materiału, który nam się najbardziej podoba i pasuje do naszego wnętrza.

W naszym sklepie możecie Państwo kupić rolety gotowe wraz z mechanizmem i wszystkimi akcesoriami lub zamówić dowolnej szerokości mechanizm z akcesoriami wraz z usługą uszycia rolet rzymskich na indywidualne wymiary z materiałów przedstawionych w naszej ofercie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cenami.

 

Tkanina - skład
100% Len
240g/m2

Wykończenie
dolna plisa prosta

Ilość złożeń
ilość zakładek od 4-6
zależy od wysokości rolety
- wliczone w cenę

Wzór
jednokolorowa

Kolor dominujący
wzornik 

Stopień zaciemnienia
półzaciemniająca


Wykonanie
 ręczne  oraz szycie maszynowe
– handmade


Możliwość dostosowania
wykonania w innym rozmiarze 
i z innego materiału